Kurumsal

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Özel Zirve Kız Öğrenci Yurdu; Lisans, Yüksek Lisans, Çalışan ve Erasmus Öğrencilerine konaklama imkanı sunmaktadır.

İstanbul’un en nezih ve sosyal yaşamın merkez ilçelerinden Beşiktaş ve Şişli’nin birleştiği (Gayrettepe / Fulya) sınırda bulunmaktadır.

Merkezi konumumuz sayesinde; ÜNİVERSİTELER, AVM’ler, Toplu Taşıma (METRO, METROBÜS), Kamu Kurumları, Hastaneler yürüme mesafesindedir.

Yurdumuzun yöneticisi deneyimli bir eğitimci olup yurt konusunda gerekli donanıma sahiptir. Ayrıca yurt personelimizde kendi alanlarında yetişmiş, deneyim kazanmış, nitelikli elemanlardır.

Hedefimiz

Öğrencilerimizin önceliğini kendi öenceliğimiz kabul ederek, eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla kusursuz hizmeti sağlamak. Evrensel değerleri ve geleneksel değerleri zenginliğimiz kabul ederek mükemmellik anlayışı içinde öğrenci yurtlarımızda kaliteli hizmeti sunmak.

Eğitimci ve profesyonel ekibimizle sürekli yenilenen ve gelişen yaşam alanları oluşturmak.

Vizyonumuz

Yenilikçi, ilkeli, donanımlı ve sorumluluk bilinciyle zirveyi öğrencilerimiz ile paylaşarak yaşamak. Modern yönetim anlayışı ile öğrencilerimize aile sıcaklığında konforu yaşatmak.

Misyonumuz

Güven içerisinde yurt konforunun tüm öğrencilerimizin hakkı olduğuna inanıyoruz. “Özel Zirve Kız Öğrenci Yurdu” ailesi olarak hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

İletişim

GAYRETTEPE VEFA DERESİ SK. NO.7 ŞİŞLİ/İSTANBUL

0212 211 00 29

0552 216 19 29

zirveyurt@gmail.com

İletişim